OBLASTNÍ VÝSTAVA NĚMECKÝCH OVČÁKŮ 2022

Dne 5. 6. 2022 proběhla v Jiřetíně pod Jedlovou již tradiční oblastní výstava německých ovčáků. I přes horké letní počasí se výstavy zúčastnilo 39 psů a se svými parťáky předvedli opravdu skvělé výkony.

Rozhodčím byl pan František Matouš, který svým hodnocením tuto výstavu povznesl. Diváci tak mohli slyšet, na základě jakých kritérií jsou psi hodnocení a psovodi získali podněty pro další přípravu.

Celá akce proběhla bez komplikací, soutěžní plocha byla výborně připravena a k dobré náladě přispělo určitě i dobré jídlo v místní hospůdce.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným, a především všem členům KK Varnsdorf, kteří se na přípravě výstavy podíleli. Nemalé poděkování patří rovněž městu Jiřetín pod Jedlovou, neboť našemu klubu poskytlo sportovní areál, ve kterém se výstava uskutečnila. Dále děkujeme všem sponzorům a městu Varnsdorf za poskytnutí finanční podpory, bez které by se tato akce nemohla uskutečnit.

Během výstavy jsme nabyli nových poznatků a postřehů, které určitě zužitkujeme při přípravách na další výstavu. Děkujeme za podporu a příští rok se na vás budeme těšit!

celá fotogalerie: https://janmuller.rajce.idnes.cz/Vystava_NO_2022/